دبیرستان غیردولتی دخترانه شهدای ملی حفاری ایران(دوره دوم) اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز

آشنایی با ربات تلگرام

با محبوب شدن روزافزون برنامه‌های چت موبایل، توسعه دهندگان مختلفی به این عرصه وارد می‌شوند وخدمات مختلفی را ارائه می‌دهند، در این میان تلگرام شاید یکی از محبوب‌ترین و البته پر امکانات‌ترین این نرم‌افزارها باشد. هنوز 20 ماه نیست که تلگرام متولد شده است و در طی این مدت توانسته محبوبیت به خصوصی را بین کاربران به دست آورد. از جمله برتری‌های تلگرام نسبت به سایر نرم‌افزارهای فعال در این زمینه، امنیت بالای آن است .

اما یکی دیگر از امکانات جذاب این نرم‌افزار ، ربات‌هایی است که این نرم‌افزار در درون خود گنجانده است. ربات‌های تلگرام، دستوراتی هستند که یک سری خدمات را به صورت اتوماتیک برای کاربران به ازای ارسال دستور انجام می‌دهند.

 سامانه تلگرام ویژه مدرسه ، یک ربات هوشمند است که بسیاری از قابلیت های سامانه نرم افزاری یکپارچه مدیریت مدرسه را از طریق شبکه اجتماعی تلگرام در اختیار کاربران اعم از دانش آموزان، اولیا، معلمین و کادر اداری قرار می دهد.شما از طریق فعالسازی لینک ارسال شده توسط پیامک می توانید ربات را فعال کنید.

 از طریق این ربات می توانید در کسری از ثانیه از:

1- آخرین نمرات

2- برنامه کلاسی

3- برنامه امتحانی

4- موارد انضباطی

5- بدهی شهریه

آگاه شوید.

و در پایان نکته ی مهم اینکه:

 در صورتی که لینک ارسالی را در اختیار دیگران قرار دهید سبب می شود تا به همه ی اطلاعات تحصیلی فرزند شما دسترسی پیدا کنند. پس لطفا در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید و تحت هیچ شرایطی آن را در اختیار دیگران قرار ندهید.همراه با ما در ربات تلگرام

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*
مشاهده لیست تمام مطالب...